هالند، ستاره من سیتی: برابر فن‌دایک هم گل زدم

حاشیه های فوتبالی : ارلینگ هالند، ستاره نروژی منچسترسیتی مشتاق رویارویی با ویرژیل فن‌دایک در لیگ برتر است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

هالند، ستاره من سیتی: برابر فن‌دایک هم گل زدم

اگرچه لیورپول در سه هفته ابتدایی نتایج خوبی نگرفته و تنها موفق به کسب دو امتیاز شده، اما همچنان بسیاری این تیم را در کنار منچسترسیتی امیدهای اصلی فتح لیگ برتر در فصل جاری می‌دانند. ارلینگ هالند که در فصل تابستان به ترکیب سیتی اضافه شده، به تمجید از عملکرد ویرژیل فن دایک پرداخت و مدعی شد علاقه دارد به‌زودی در لیگ برتر مقابل بهترین مدافع میانی فوتبال جهان به میدان برود.

ارلینگ هالند گفت: “این نبرد من در مقابل ویرژیل فن دایک و در واقع یک در برابر یک نیست، زیرا فوتبال بازی 11 در مقابل 11 است. می‌دانم که من و فن دایک در مقابل هم قرار خواهیم گرفت، اما من برابر آلیسون و بقیه مدافعان لیورپول نیز بازی می‌کنم. سطح فوتبال در لیگ برتر انگلیس مدرن و باکلاس بوده و چیزی فراتر از تنها حضور بازیکنان بزرگ و باکیفیت است. ما باید به‌عنوان یک تیم فوق العاده عمل کرده و در کنار هم بازی کنیم و نکته مهم این است که زیاد به نبردهای فردی توجهی نداشته باشیم.

همیشه روبه‌رو شدن با بهترین بازیکنان خوب است و این موضوع در مورد فن دایک صدق می‌کند. من چند بار مقابل او بازی کرده‌ام و او انسانی بسیار خوب و همچنین یک بازیکنان استثنایی است. من دوست دارم مقابل او بازی کنم، زیرا احتمالا فن دایک بهترین مدافع دنیای فوتبال است و البته فراموش نکنید من در ورزشگاه آنفیلد و در مسابقه نروژ مقابل هلند برابر این بازیکن موفق به گلزنی شدم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا