بازگشت احتمالی پرسپولیس به سیستم خطی

حاشیه های فوتبالی : با مصدومیت امید عالیشاه، همه منتظر تمرینات این هفته پرسپولیس هستند تا مشخص شود یحیی چه آلترناتیوی را در ذهن خود دارد. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

بازگشت احتمالی پرسپولیس به سیستم خطی

در نیمه اول بازی پرسپولیس و هوادار، امید عالیشاه دچار آسیب‌دیدگی شد و در حالی‌که پرسپولیس با یک گل از حریف پیش بود، سینا اسدبیگی به جای کاپیتان قرمزها وارد زمین شد تا در کنار میلاد سرلک قرار بگیرد.

به این‌ترتیب پرسپولیس که با خط هافبک لوزی و یک مهاجم پای به میدان گذاشته بود، با سیستم 4-2-3-1 بازی را ادامه داد و موفق شد گل‌های بعدی را هم بزند و اسدبیگی هم که همچنان سایه شکایت ذوب آهن از او روی سر باشگاه پرسپولیس سنگینی می‌کند، فرصت بیشتری برای بازی پیدا کرد.

باتوجه به اینکه عالیشاه در دیدار این هفته مقابل نفت مسجدسلیمان غایب خواهد بود، یحیی باید ترکیب تیمش را تغییر بدهد و شاید استفاده از دو هافبک دفاعی نخستین انتخاب او باشد. از طرف دیگر باید دید که یحیی برای این بازی از دیاباته استفاده می‌کند یا خیر؟

نکته مهم اینکه دست یحیی برای انتخاب ترکیب جدید کاملا باز است و حتی او با سیستم‌های مختلف، از نفرات متفاوتی هم می‌تواند بهره ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا