دمبله: می‌خواهم مدتی طولانی کنار ژاوی بمانم

حاشیه های فوتبالی : عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، می‌گوید ژاوی بهترین مربی چند سال اخیر او و این تیم است. برای ادامه پست با سایت حاشیه های فوتبالی همراه باشید.

دمبله: می‌خواهم مدتی طولانی کنار ژاوی بمانم

شرایط دمبله با حضور ژاوی روی نیمکت بارسا به طور کامل تغییر کرد و فرصت دیگری برای درخشش در نوکمپ به این بازیکن داده شد.

در حالی که قرارداد این مهاجم فرانسوی با بارسا تمام شده بود و بسیاری انتظار جدایی او از این باشگاه را داشتند اما تلاش‌های ژاوی برای حفظ او جواب داد و منجر به امضای قرارداد جدیدی با بارسا شد.

دمبله درباره رابطه‌اش با این مربی جوان می‌گوید:«رابطه من با ژاوی از همان لحظه اول بسیار خاص و خوب بود. ما خیلی زود با هم ارتباط برقرار کردیم. من همیشه حقیقت را گفته‌ام و ژاوی هم همین‌طور است. من او را به عنوان یک فرد و یک مربی بسیار دوست دارم. از زمان توماس توخل به بعد چنین مربی خوبی نداشتم.»

او درباره کمک‌هایی که در طول این مدت از ژاوی گرفته است اظهار داشت:« ژاوی در تمرینات با من حرف می‌زند. او بسیار مصمم است و مشورت‌های زیادی برای بهبود شرایطم به من داد. اولین چیزی که ژاوی به من گفت این بود که بازیکن خوبی هستم اما باید از نظر روحی هم پیشرفت کنم. او گفت که من استعداد بسیاری دارم اما باید به سختی برای تیم تلاش کنم و گل‌ها و پاس گل‌های بیشتری داشته باشم.»

این بازیکن فرانسوی درباره تصمیمش برای امضای قرارداد جدید با بارسا اضافه کرد:«بدون شک ژاوی نقشی کلیدی در این تصمیم داشت. من با رییس باشگاه هم صحبت کردم. همه در حال حاضر خوشحال هستند. من دوست دارم مدتی طولانی در کنار ژاوی بمانم و بازی کنم. او درخواست‌هایی در زمین از من داشت اما هرگز حرفی درباره بیرون از زمین نزد. او من را نمی‌شناخت اما وقتی با من آشنا شد فهمید که برخلاف گفته رسانه‌ها، آرام، ساده و عادی هستم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا